?

Log in

No account? Create an account
Школа Театру на Обирку - ТАБУРЕТНИЙ ШЛЯХ [entries|archive|friends|userinfo]
ТАБУРЕТНИЙ ШЛЯХ

[ website | З Табуретом... ]
[ Що це все таке? | Детальніше про "З Табуретом до Океану" ]
[ archive | journal archive ]
[ Контакти | Телефони Української Команди в Канаді ]

Школа Театру на Обирку [червень. 18-е, 2013|05:50 pm]
ТАБУРЕТНИЙ ШЛЯХ

ztaburetom

[staburetom]
47.19 КБ
Темою майстер - класу є організація індивідуального та колективного творчого процесу креаторів на театрі: актор, режисер, драматург. Робота вестиметься за Методом Креативної Структурованої Імпровізації, і присвячена пробудженню ігрової природи актора – імпровізатора, здатного створювати оригінальні тексти та ігрові структури поведінки персонажів для сцени.

Головна особливість методу полягає у практичному вихованні нового типу творчої особистості - креатора.
Креатора можна змоделювати за образом “трилінзового об’єктива”, де перша лінза є оперативною лінзою схоплення змісту (драматурга), друга – фокусує на організації сценічного простору (режисера), третя – випромінює зміст і обставини через гру (актора).
Цей метод дозволяє досліджувати і глибше розуміти мистецьку природу людини, а також процеси проявлення власних творчих імпульсів у творенні не тільки сценічних творів, а будь яких оригінальних творів у завершеності їхньої структури і композиції.

Метод розкриває талант, закладений в людині і яскраво проявляє скриті творчі здібності. Виховує і розвиває відповідальність творця перед власним твором, відкриває розуміння перспектив особистого духовного зросту і вмикає механізми свідомого позиціювання творчої особистості в контексті світового мистецтва.

Де жити?
Ви можете ночувати у затишній хаті-хостелі (40 грн/доба) або у власному наметі + душ, туалет на вулиці, (сауна 80 грн./год для бажаючих)

Що їсти?
Ви можете харчуватись самостійно, прихопивши казанки і готуючи на ватрі, або ж замовити смачну і не дорогу домашню їжу в хуторській їдальні (30 грн єдиноразове комплексне харчування).

Як доїхати?
http://obyrok.livejournal.com/profile

Що взяти з собою?
Каремат, спальник, ліхтарик. Легкий одяг та взуття для тренажів, записник. Зручне взуття та тепліший одяг для походів. Засоби власної гігієни, аптечка (йод, зеленка, бинт, перекис водню, тощо). ЗАСІБ ВІД КОМАРІВ.
Заняття з майстром 24-30 червня – 500 грн. для студентів діють знижки, кількість місць обмежена.
Щоб взяти участь у школі надсилайте резюме на creator.biz.ua@mail.ru
http://creator.biz.ua
http://www.obyrok.com
ПосиланняВідповісти